Styna Cup 2017 i festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

wpis w: Galeria, Imprezy, Wokół nas | 0
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku, którego Sołectwo Godziszewo było dumnym współorganizatorem – Turniej sportowy Styna Cup 2017 i festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Możemy śmiało powiedzieć, że ta udana impreza na długo zapadnie w pamięci nas wszystkich.
Podczas festynu, oprócz kibicowania swoim kolegom i koleżankom piłkarzom, najmłodsi uczestnicy mieli okazję brać udział w wielu zabawach i konkurencjach, które przygotowaliśmy dla nich wspólnie z pracownikami ZSP w Godziszewie, członkami Stowarzyszenia „Lepsze jutro”. Wszystkie dzieci zostały obdarowane drobnymi nagrodami i upominkami. Były też zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, poczęstunek w postaci ciepłej zupy, kiełbaski z grilla, lodów i także cukierków. Rodzice naszych młodzików przygotowali też stoiska z własnymi wypiekami, przekąskami i napojami.
Ostateczna klasyfikacja turnieju:
w grupie A – rocznik 2009:
I miejsce – KP Starogard
II miejsce – Pomezania Malbork
III miejsce – KS Wietcisa Skarszewy
IV miejsce – LZS Styna Godziszewo
V miejsce – Orły Tczew
VI miejsce – AP Tczew
w grupie B – rocznik 2008:
I miejsce – AP Tczew
II miejsce – KS Pogoń Tczew
III miejsce – KS Wietcisa Skarszewy
IV miejsce – KP Starogard
V miejsce – Orły Tczew
VI miejsce – LZS Styna Godziszewo
Wszystkie drużyny nagrodzono pucharami oraz pamiątkowymi medalami.
Wręczono również puchary dla najlepszych strzelców, którymi w poszczególnych rocznikach okazali się:
w roczniku 2008 – Kacper Bohm – KS Wietcisa Skarszewy
w roczniku 2009 – Fabian Przybylski – KP Starogard.
Drużyny, które zajęły ostatnie miejsca uhonorowane zostały dodatkowo nagrodą FAIR-PLAY w postaci pucharów.
Trofea oraz medale wręczali: burmistrz Skarszew Pan Jacek Pauli, proboszcz Godziszewskiej parafii ks. Rafał Zientara, przedstawiciel Pomorskiego Zrzeszenia LZS (a prywatnie długoletni działacz i przyjaciel LZS Styna Godziszewo) Pan Wiesław Szczodrowski, przedstawiciel Rady Gminy Pan Wiesław Kosznik oraz prezes LSZ Styna Godziszewo Pan Henryk Baranowski i kapitan Styny Ryszard Kaiser.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniach trenerom – Radosławowi Masztalerowi i Łukaszowi Gajcy, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Skarszewach i Pomorskiemu Zrzeszeniu LZS, których niemały wkład przyczynił się do sukcesu tej imprezy. Dziękujemy druhom z OSP w Rościszewie za zorganizowanie pokazu ratownictwa oraz za obsługę medyczną turnieju, konikom i ich opiekunom ze Stajni Gajcy w Boroszewie za wożenie naszych pociech, harcerzom z XV Drużyny Harcerskiej im. Zawiszy Czarnego w Godziszewie. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu imprezy i dbali o organizację i bezpieczeństwo podczas jej trwania a także pomagali w pracach porządkowych po jej zakończeniu – na Wasze pomocne dłonie możemy zawsze liczyć!

Galeria zdjęć:

Zostaw Komentarz